Komentarze użytkownika

@Czy kurwa jest kobietą? Czyli o ludziach, którzy nie rozumieją niczego (4 listopada 2020 09:04)

Moj Tata dzis wyjasnil mi wynik wyborow w Ameryce: Trump wygral wybory, a Prezydentem bedzie Biden.

5 listopada 2020 19:14

@Instytucjonalny rasizm czyli czemu prawactwo to rak mózgu. (8 czerwca 2020 13:41)

Co za pi....doly az rece i nogi opadaja. Jezdze do szkol w poludniowej czesci Chicago regularnie i wyciagam reke, zeby ich z tego dolka wyciagnac. I wyciagam, ale tak raczej po jednym, dwoch na rok. Przyjechalem raz do takiej szkoly publicznej (czyli panstwowej) w Chicago, z jednej strony stoi policyjna suka, z drugiej strony stoi policyjna suka, wchodze przez kontrole jak na lotnisku, uzbrojona ochrona, ide do laboratorium komputerowego, gdzie mnie zaprosilo ichnie Kółko Matematyczne. Czterech studentów, oglądają filmy z muzyką rapową na internecie, bo internet mają najszybszy możliwy na świecie i świetnie się ogląda i prawie gołe baby świetnie widać. Wylaczamy te pie...doly i pokazuje im informacje o matematyce i ile moga zarobic jako aktuariusze, on ...

8 czerwca 2020 17:45